جمعه 3 اردیبهشت 1400   19:26:21
1397/4/6 چهارشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 42011025
  تعداد بازدید این صفحه: 27239
  در امروز: 20350

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/21 چهارشنبه
شرح خبر تشکیل کمیته نظام پیشنهادات
کمیته نظام پیشنهادات شهرداری کرج با سیاست بهره گیری از نظرات و پیشنهادات سازنده و مسئولیت‌پذیری و تعلق سازمانی کارکنان، بر اساس بند 3 و 4 دستورالعمل نظام ارزشیابی کارکنان دولت به منظور بررسی پیشنهادات کارکنان جهت برخورداری از امتیازات مربوطه برگزار گردید

کمیته نظام پیشنهادات شهرداری کرج با سیاست بهره گیری از نظرات و پیشنهادات سازنده و مسئولیت‌پذیری و تعلق سازمانی کارکنان، بر اساس بند 3 و 4 دستورالعمل نظام ارزشیابی کارکنان دولت (بخشنامه شماره 1803/19455 مورخ 83/10/20 سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور) و (بند 7/الف بخشنامه شماره 1802/103663 مورخ 81/6/9  سازمان مدیریت برنامه‌ریزی کشور) با ریاست مدیرکل نوسازی و تحول اداری و عضویت قائم‌مقام معاونت مالی و اقتصادی، مدیرکل سرمایه انسانی، معاون مدیرکل سرمایه انسانی، معاون مدیرکل نوسازی و تحول اداری، رئیس گروه پژوهش و توسعه، کارشناس دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات و دبیری رئیس گروه تعالی سازمانی و بهبود فرایندها تشکیل و اولین جلسه مرتبط در مورخ 97/12/12  به منظور بررسی پیشنهادات کارکنان جهت برخورداری از امتیازات مربوطه برگزار گردید و از این پس در توالی زمانی منظم جلسات آن برگزار خواهد شد.
متقاضیان ارائه پیشنهاد میتوانند با تکمیل فرمهای پیوست و ارائه آن به دبیرخانه دائمی این کمیته مستقر در دفتر نوسازی و تحول اداری (گروه تعالی سازمانی و بهبود فرایندها) پیشنهادات، طرح ها و یا ایده های خود را ارائه نمایند تا پیشنهادات ارائه شده مورد ارزیابی قرارگیرد.

نظام پیشنهادات: یک روش نظام‌مند به‌منظور دریافت، بررسی و بهره‌مندی از پیشنهادهای طبقۀ خلاق، کارکنان، پیمانکاران، شهروندان و گردشگران است که پيشنهادهاي خود را در راستای تحقق اهداف و درزمینۀ حل مشکلات و نارسایی‌ها و ایجاد بهبود مستمر در فعالیت‌های شهرداری ارائه کنند.

پیشنهاد: هر نوع ایده، ابتکار، نظر و راهکار که عملی و کارا باشد و در راستای بهبود فعالیت‌ها و فرآیندهای انجام کار، ارتقای بهره‌وری و کیفیت، صرفه‌جویی و کاهش  هزینه‌ها، افزایش ایمنی و سلامت، افزایش رضایتمندی ذینفعان که به‌طور مستقیم و یا غیرمستقیم با وظایف شهرداری کرج مرتبط باشد، پیشنهاد تلقی می‌شود. درواقع پیشنهاد زمانی به وجود می‌آید که ایده‌ای بیان‌شده و نیاز به بهتر و آسان شدن در آن احساس می‌شود. به عبارتی، پیشنهاد رویکردی ایجادی و اصلاحی دارد.

ایده: یک طرح‌ واره ذهنی برای انجام یک فعالیت یا ایجاد یک مفهوم جدید است و در اثر مواجهۀ فرد با موقعیت چالشی باهدف عبور از این موقعیت به ذهن می‌رسد. ایده باید برای سؤالات چی )شرح کامل( وچرا) ضرورت و مزایا(  پاسخ‌های کامل و روشنی داشته باشد.

طرح: فعالیت یا ارائۀ محصولی )ارائه خدمت، سخت‌افزار، نرم‌افزار و مواد فرآیند شده(است که با اهداف، محدوده و معمولاً بودجۀ مشخص و روشن در مقطع زمانی مشخص انجام می‌شود. طرح باید برای سؤالات چی)شرح کامل(، چرا)ضرورت و مزایا(، چطور)گام‌های اجرایی(، کجا)مکان اجرا(، کی )زمان اجرا(، کی )مسئول اجرا(  پاسخ‌های کامل و روشنی داشته باشد، الزاما طرحهای اجرایی باید دارای پیشنهاد اولیه ای باشد که حتما توسط فرد متقاضی ارائه شده باشد.
دانلود کاربرگ پیشنهادات کارکنان(PDF)
دانلود کاربرگ پیشنهادات کارکنان(Excel)


كلمات كليدي : نظام پیشنهادات

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 27239
تعداد بازديد کنندگان سايت: 42011025 تعداد بازديد زيرپورتال: 689025 اين زيرپورتال امروز: 319 سایت در امروز: 20350 اين صفحه امروز: 12
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.