دوشنبه 20 اردیبهشت 1400   12:44:13
1397/4/6 چهارشنبه

1399/2/30 سه‌شنبه
قدردانی معاون برنامه ریزی شهرداری کرج از همراهی کارکنان
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج: به منظور همراهی با شهروندان و کاهش فشارهای اقتصادی برای مقابله با کرونا ویروس در فروردین امسال ۲۰ درصد از حقوق مدیران این دستگاه کاهش یافت.

 

احمد ناصربخت، با تاکید بر اینکه با مدیریت نسبی کرونا ویروس اکنون پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری کرج در اردیبهشت ماه بر اساس تدابیر شهردار کرج و تلاش مضاعف مدیران و کارکنان شهرداری به روال گذشته بازگشته است، اظهار نمود: از مجموعه مدیریت شهری به دلیل همراهی با این دستور العمل قدردانی می کنم.  

وی همچنین با اشاره به اینکه شیوع بیماری کووید ۱۹ در سال جاری، مشکلات بسیاری را به ویژه برای دستگاه های خدمات رسان مثل شهرداری ها که درآمدِ آنها به صورت مستقیم با پرداختی های شهروندان مربوط است، ایجاد کرده، افزود: با رعایت پروتکل های بهداشتی این ویروس را شکست خواهیم داد. 

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج درادامه به تلاش های صورت گرفته از سوی مجموعه مدیریت شهری کرج برای مبارزه با انتشار ویروس کرونا و حمایت ازمدافعان سلامت، اشاره نمود و افزود: استفاده از ۲ میلیون لیتر محلول ضدعفونی کننده در سطح معابر و بوستان ها از زمان شیوع کرونا تاکنون، تعطیلی پارک ها و بوستان های کرج تا زمان اعلام رسمی از سوی ستاد مقابله با کرونا، کنترل ها و پروتکل های لازم به هنگام انجام مراحل دفن اموات در آرامستان های کرج، اجرای خدمات غیر حضوری به منظور کاهش مراجعات و ... از جمله اقدامات مدیریت شهری در این زمینه بوده است.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاون برنامه ریزی و نوسعه سرمایه انسانی , قدردانی , ویروس کرونا

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 212924
تعداد بازديد کنندگان سايت: 42517675 تعداد بازديد زيرپورتال: 693911 اين زيرپورتال امروز: 270 سایت در امروز: 29471 اين صفحه امروز: 62
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.