پنجشنبه 9 بهمن 1399   08:57:20
1397/4/6 چهارشنبه

1398/9/25 دوشنبه
کسب رتبه برتر پایان نامه شهرداری در جشنواره ملی پژوهش
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج از کسب رتبه برتر دو پایان نامه ای که مورد حمایت کاربردی شهرداری بودند در یازدهمین جشنواره پژوهشی جایزه تهران و ششمین جشنواره پژوهش شهر و روستا خبر داد.
 

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج از کسب رتبه برتر دو پایان نامه ای که مورد حمایت کاربردی شهرداری بودند در یازدهمین جشنواره پژوهشی جایزه تهران و ششمین جشنواره پژوهش شهر و روستا خبر داد.

احمد ناصربخت در گفت و گو با پایگاه خبری کرج اظهار نمود: یازدهمین جشنواره " پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری" و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش شهری و روستایی به همت مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با هدف توسعه گفتمان علمی، تبادل اندیشه، اشتراک دانش و انتقال تجارب موفق حوزه مدیریت شهری در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

این مسئول از همکاری مشترک شهرداری تهران با وزارت کشور برای برگزاری یزرگترین جشنواره پژوهش در حوزه شهری خبر داد. و افزود: در این جشنواره 4 هزار و 109 اثر در 5 قالب کتاب، مقاله، پایان نامه، طرح پژوهشی و ایده های نوآورانه به رقابت پرداختند که در این راستا دو پایان نامه شهرداری که با حمایت شهرداری دفاع شده بود توانست رتبه برتر این جشنواره  را کسب کند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج بیان نمود: یکی از مهمترین اهداف یازدهمین  دوره از جشنواره جایزه تهران ایجاد تحقق شعار " تهران شهری برای همه"  است به همین منظور با توجه به زمان برگزاری این جشنواره با ششمین دوره  از جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری مدیریت شهری و روستایی؛ در راستای هم افزایی مدیریتی  این دو جشنواره در قالب جشنواره بزرگ جایزه تهران برگزار شد.

 ناصربخت از حمایت پیان نامه های کاربردی توسط شهرداری خبر داد و تاکید نمود: شهرداری کرج در راستای اهداف حمایتی خود از دانشجویان در زمینه های مختلف شامل: ایجاد زمینه های مناسب برای رشد و ارتقاء کمی و کیفی پژوهش، تشویق دانشجویان جهت انجام تحقیقات و پروژه های کاربردی، استفاده از نتایج پروژه های مرتبط و ایجاد بسترهای لازم و مشارکت در انجام پروژه ها، حمایت مادی و معنوی از پایان نامه های دانشجویان شاخص مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را در دستور کار خود قرار داده است.
 


كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی , جشنواره پژوهشی

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 201264
تعداد بازديد کنندگان سايت: 39730485 تعداد بازديد زيرپورتال: 664118 اين زيرپورتال امروز: 210 سایت در امروز: 5887 اين صفحه امروز: 75
1395/5/28 پنجشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.