اخبار
1398/12/28 چهارشنبه
پیام تبریک معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج به مناسبت سال نو
احمد ناصربخت طی پیامی ضمن تبریک سال نو ، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و بهار آفرین و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزو ها دانست.
 

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل و النهار،

یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الاحال


متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیزم به خصوص شهروندان عزیز استان البرز تبریک وتهنيت عرض نموده و سال جديد را برای تمام ملت شریف ایران سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش و آرامش از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت ما با همدلی و همبستگی، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید.

اینجانب برخود لازم می دانم حلول سال نو و بهار پر طراوت طبیعت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی هموطنان عزیز بویژه کارکنان زحمت کش شهرداری کرج تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمایم.

امیدوارم در سال جدید با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال و ارواح پاک و مطهر شهیدان همیشه سرافرازمان و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و تلاش مسئولان نظام، همه تلاش های خویش را با استفاده از روحیه جهادی برای ارتقاء سطح رضایتمندی مردم و خدمت صادقانه به کشور عزیزمان بکار گیریم و با تعامل، صمیمیت و همکاری  تمامی دلسوزان دست آوردهای بسیار گسترده و بزرگی نصیب شهر و شهروندان بگردانیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir